EI diena
Pradžia ] [ EI diena ] 99 procentų problema ] Pilkoji matrica ] Dvi svetainės ] X spektras ] Jaučiami poreikiai ] Krikščioniškas žargonas ] Lenkijos pavyzdys ] Liudijimų rašymas ] Angelės istorija ] Santykiai ir draugystė ] Bendruomenės kūrimas ] Tiltų strategija ] Bažnyčių svetainės ] Hobis ir pomegiai ] Postmodernizmas ] Pokalbių kambariai ] Filmų interpretavimas ] Dievas gali panaudoti ir tave ] Gyvenimo prasmė ]

 

Evangelizmo internete dienos plakatas: pdf, doc

Evangelizmo per internetą diena

Informaciją surinko ir surašė Kelly O'Neil
Išversta iš http://www.crosswalk.com/news/religiontoday/1315530.html
Vertė R.P.

 

Per pastaruosius 10 metų internetas neįtikėtinai išaugo. Visame pasaulyje greitai bus vienas milijardas interneto vartotojų (Lietuvoje jų jau virš 1 milijono – vert.). Ir nors yra tūkstančiai krikščioniškų interneto svetainių, didžiuma jų yra pritaikytos tik krikščionims. Tik labai nedidelė jų dalis yra pritaikytos specialiai nekrikščionims.

 

Naujojo Testamento rašymo laikais Dievo plane stratiškai svarbią vietą turėjo romėnų kelių sistema. Jie leido Evangelijai pasklisti po visą tuomet žinomą pasaulį. Panašiai ir šiandien – internetas apima visą pasaulį ir jis gali palengvinti efektyvų Evangelijos perteikimą.

 

Internetinio evangelizmo koalicija ("The Internet Evangelism Coalition" – tai grupė evengeliją skelbiančių tarnybų) inicijavo pasaulinę "Evangelizavimo per internetą"dieną (balandžio 24 d.), per kurią norima viso pasaulio dėmėsį atkreipti į šią galimybę. Savo pobūdžiu ši diena skirta vien tik informacijos skleidimui – nėra jokių aukų rinkimų. Jos tikslas – bažnyčioms visame pasaulyje perteikti informaciją apie šią atsivėrusią galimybę evangelizuoti pasauliniame tinkle.

 

Bažnyčios, Biblijos kolegijos ir kitos krikščioniškos organizacijos raginamos įtraukti į savo tvarkaraščius balandžio 24 d. (arba netoli jos esančią dieną) kaip dieną, kada atkreipiamas dėmesys į evangelizmą internete. [...]

 

Internetinio evangelizmo koalicijos komanda tikisi viso spektro rezultatų. Labai norėtųsi, kad bažnyčios sukurtų efektyvias interneto svetaines, kurios tarnautų ne vien tik kaip skelbimų lentos savo nariams, bet efektyviai evangelizuotų visuomenę. "Tai jaudinantis iššūkis", sako evangelizmo per internetą dienos koordinatorius Tony Whittaker. "Pasaulinio tinklo potencialas yra milžiniškas".

 

Kiti vadovai taip pat pilni entuziazmo. George Verwer, "Operation Mobilization" įkūrėjas, rašo: "Internetas – tai vienas iš esminių įrankių, duotų bažnyčiai šiandien".

 

Ruošiantis evangelizavimo per internetą dienai jūs galite padaryti visą eilę dalykų. Savo bažnyčios ar organizacijos pastate galite pakabinti atspausdintą skelbimą, kurį galite atsisiųsti iš "Evangelizavimo internetu" svetainės (pdf (209 KB), doc (51 KB) - vert.). Apie šią dieną praneškite žodžiu kitiems bažnyčios nariams, parašykite apie tai bažnyčios aplinkraštyje ar svetainėje. Paraginkite žmones pasižiūrėti svetainę www.InternetEvangelismDay.com (anglų k. – vert.) ir joje esančias nuorodas. Jeigu kuriate išsamų šios dienos planą, pamąstykite ir apie pranešimo spaudai parašymą.

 

[...]

 

Dr. Sterling Huston, evangelizmo internete koalicijos pirmininkas, sako: "Bažnyčioms, krikščioniškoms organizacijoms ir asmenims internetas siūlo nuostabias ir nuolat didėjančias galimybes dalintis Evangelijos Gerąja Naujiena su pasauliu. Meldžiuosi, kad evangelizmo internete diena  įkvėptų dar daugiau žmonių panaudoti šią dinamišką terpę liudijimo apie Kristų praplėtimui."

 

"Su jauduliu laukiu, kaip Dievas save galingai parodys per šią unikalią kibererdvę", komentuoja Dr. David Tucker iš Trans World Radio.

 

"Mane iki ašarų jaudina tai, jog Dievas man suteikė garbę dirbant Jam pasiekti per vieną dieną daugiau žmonių, nei kai kurie iš didžiausių pamokslininkų 100 metų atgal galėjo pasiekti per visą savo gyvenimą. Todėl visai nėra stebėtina, kad Dievas sukūrė internetą!" – rašo Dean Craig, interneto svetainės kūrėjas.

 

Evangelizmo internete dieną palaiko platus spektras organizacijų ir denominacijų visame pasaulyje. Daugiau naujienų (anglų k. – vert.) rasite svetainėje www.InternetEvangelismDay.com 

 

Svetainė atnaujinta: 2005.04.04    Kviečiame dalyvauti diskusijoje